Farve: Sæbebehandlet fyrretræ
Bedømmelse 4.3 af 5
18
3 anmeldelser

Jotex COLE tøjstativ - 2 skohylder

1 199 DKK

Del købet op med Elpy.
Betal fra 131 kr./mdr.
Læs mere

Kun få tilbage, Leveret på 2-4 hverdage - Farve: Sæbebehandlet fyrretræ

40% på den dyreste vare, når du køber for 5.000 kr 30% på den dyreste vare, når du køber for 3.000 kr 20% på den dyreste vare, når du køber for 1.000 kr. Brug koden: 441758

* Gælder normalpriser t.o.m. 18/5. Gælder ikke produkter mærket med Outlet eller Altid lav pris. Se de fulde vilkår i kassen.

Produktdeklaration

Tøjopbevaring fra Jotex

Tøjstativet COLE er af FSC-mærket fyrretræ med sæbebehandlet overflade. COLE er fritstående og har en bøjlestang og to skohylder. Tøjstativet er praktisk mange steder i hjemmet, alt fra flot opbevaring i soveværelset til praktisk opbevaring i påklædningsværelset. Skohylderne kan vippes op og så bliver stativet nemt at opbevare. I udslået tilstand låser hylderne fast og tøjstativet står stabilt. Skal færdigsamles. Samlevejledning medfølger. Bøjler medfølger ikke.

FSC-certificeret produkt, hvilket indebærer, at det består af træ, som er fra et ansvarsfuldt skovbrug, der tager hensyn til mennesker og miljø.
Licensnummer og testinstitut: GFA-COC-004086 GFA Certification.

Materiale: Fyrretræ.
Størrelse: Højde 150 cm, bredde 100 cm, dybde 41 cm. Afstand mellem skohylderne 18,2 cm. Frihøjde under møbel 8,8 cm.
Maks. vægt: Hylder 10 kg hver, bøjlestang 10 kg.
Vedligeholdelse: Aftørres med en let fugtet klud.
Tip/råd: Der er flere praktiske dele i serien COLE som hjælper dig med at organisere og holde orden.

Varenummer: 1666124-01-0

Det mener andre

4.3 baseret på 18 bedømmelser
  • Bedømmelse 5 af 5

    Stilfuld o praktisk

    Ideen fra starten har været at have en midlertidig frakkehænger ved indgangen, men vi nyder det mere, end vi troede

    Sæbebehandlet fyrretræ

    Manuela_ købte

    Sæbebehandlet fyrretræ

  • Bedømmelse 4 af 5 Verifierad købere

    God knagerække

    Solid og nem at samle

    Sort

    Emilia V købte

    Sort

  • Bedømmelse 4 af 5 Verifierad købere

    .

    Knageren er pæn, men ser ud til at være et børne møbel.

    Sæbebehandlet fyrretræ

    Małgorzata M købte

    Sæbebehandlet fyrretræ

Bliv inspireret af andre, der har delt deres stil med

#homeroomdk